PaperSoul
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Concurs Muzica

In jos

Concurs Muzica Empty Concurs Muzica

Mesaj Scris de Aisha Joi Sept 01, 2011 4:45 am

In primul rand, de acest concurs ma voi ocupa eu.
Cei care vor sa participe, vor trebui sa faca o lista cu formatiile pe care le asculta si sa mi-o trimita prin PM [fara sa scrie pe forum ca au trimis!]. Eu voi face o lista compusa din toate mesajele primite, care va fi pe prima pagina.Pe parcursul editiilor, voi completa lista.Nu este obligatoriu ca un user care participa o data si a trimis deja lista, sa o trimita din nou, daca a scris toate formatiile pe care le asculta.Eventual, sa completeze, in cazul in care a mai descoperit o formatie.

Concursul se va desfasura in modul urmator: voi da o tema [ex: punk, pop] si voi pune 4 intrebari din tema respectiva. Intrebarile vor consta in:

1.Identificarea unei melodii dupa ascultarea unei parti din aceasta [de exemplu, un solo la chitara.] ;
2.Indentificarea unui videoclip, dupa print screen;
3.O intrebare despre unul din membrii trupei;
4.O intrebare despre o melodie/un album.

Stiu ca veti spune ca se pot cauta pe google,insa 2 intrebari ar fi fost prea putin [si asa sunt putine]. Va rog sa nu faceti acest lucru.Daca imi voi da seama ca ati cautat pe google, veti fi descalificati!

Raspunsurile mi le veti trimite prin PM.


Aisha
Admin

Mesaje : 100
Data de înscriere : 28/08/2011

http://etotuna.blogspot.com

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum